Polityka prywatności

Kim jesteśmy

Polskie Centrum KiCad to prywatna strona informacyjna o programie KiCad EDA Suite. Adres naszej strony internetowej to: http://kicad-centrum.pl.

Jakie dane osobiste zbieramy i dlaczego je zbieramy

Komentarze i formularze kontaktowe

Witryna Polskie Centrum KiCad nie udostępnia systemu komentarzy ani formularza kontaktowego. W związku z powyższym szczegółowe dane o użytkownikach, które to użytkownik musiałby przekazać – imię i nazwisko lub pseudonim czy adres poczty e-mail – nie są zbierane ani przetwarzane przez witrynę Polskie Centrum KiCad.

Osadzone treści z innych witryn

Artykuły na tej witrynie mogą zawierać osadzone treści (np. filmy, obrazki, artykuły itp.). Osadzone treści z innych witryn zachowują się analogicznie do tego, jakby użytkownik odwiedził bezpośrednio konkretną witrynę. Polskie Centrum KiCad aktywnie nie uczestniczy w ewentualnym przetwarzaniu danych przez te witryny. Należy mieć jednak na uwadze, że te witryny mogą zbierać informację o Tobie, używać ciasteczek, dołączać dodatkowe, zewnętrzne systemy śledzenia i monitorować Twoje interakcje z osadzonym materiałem, włączając w to śledzenie Twoich interakcji z osadzonym materiałem jeśli posiadasz konto i jesteś zalogowany w tamtej witrynie.

Analiza statystyk

Witryna zawiera niedostępny dla zwykłych użytkowników system statystyk, w którym zapisane są tylko podstawowe informacje: ogólna ilość wejść do witryny, adres IP odwiedzającego oraz podpis jego przeglądarki. Żadne inne dane osobiste lub identyfikujące nie są zbierane w statystykach.

Z kim dzielimy się danymi

Dane nie są udostępniane osobom trzecim.

Jak długo przechowujemy twoje dane

Dla redaktorów którzy zarejestrowali się na naszej stronie internetowej (jeśli tacy są), przechowujemy informacje osobiste wprowadzone w profilu. Każdy redaktor może dokonać wglądu, korekty albo skasować swoje informacje osobiste w dowolnej chwili (nie licząc nazwy użytkownika, której nie można zmienić). Administrator strony również może przeglądać i modyfikować te informacje.

Jakie masz prawa do swoich danych

Jeśli masz konto w tej witrynie, możesz zażądać dostarczenia pliku z wyeksportowanym kompletem twoich danych będących w naszym posiadaniu, w tym całość tych dostarczonych przez Ciebie. Możesz również zażądać usunięcia przez nas całości Twoich danych w naszym posiadaniu. Nie dotyczy to żadnych danych które jesteśmy zobligowani zachować ze względów administracyjnych, prawnych albo bezpieczeństwa.

Dane kontaktowe

Z administratorem witryny można skontaktować się przez za pomocą poczty elektronicznej pod adresem:

Witryna poświęcona aplikacjom KiCad EDA Suite